Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Astra J 1.7 cdti -12

0 ЕУР

Се продава од: ASTRA Вчера 17:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Марка
Opel
Модел
Astra
Опел астра 1.7 цдти 110 кс 6 брзини еуро 5
2012 година
Возилото е увезено од италија и е со платени
сите давачки до регистрација

оригинални 220 000 км со целосен историјат за неа исто така км може да ги проврите по
Тарга ЕЛ 442 СС

Возилото е прва фарба без кит удари подвозје се океј сите стакла фарови штопови иста броика

Колата поседува 2 клуча . на мотор е без мани турбо замаец дизни се работи

опрема :
климатроник : борд компјутер : темпомат; исофих: ел на стакла: абс: есп: магленки : лед светла дневни: кожен серво волан со команди: фабричко радио со СД ,УЗБ,сд картица,АУХ,централно со далечинско
Инфо : 072754525
Leaflet
Кон почеток