Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT B6 1.9 TDI 105KS.KARAVAN MOZE ZAMENA

0 ЕУР

2 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA 15 септ. 12:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
AUDI A4 2.0 TDI 8V.SEDAN 6-BRZINI DINAMIK OPREMA 5 800 EUR
OPEL CORSA D 1.3 CDTI 6-BRZINI NAVIGACIJA COSMO 0 EUR
VW POLO 1.4 TDI 59KW SPORT LINE MODEL 0 EUR
SUZUKI JIMNY 1.3 BENZIN PLIN DIZNA 4X4 NAVIGACIJA 0 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
-VW PASSAT 1.9 TDI 105KS.FUL OPREMA
-KLIMATRONIK
-TENPOMAT
-DOBAR SALON
-SPORT LINE OPREMA
-KOZEN VOLAN
-CD RADIO FABRICKO
-SERVO-
-CENTRALNO SO DALECINSKO-
-6 X AIR BEG-
- METALIK BOJA-
-ELEKTRIKI NA PROZORI-
-NOVI GUMI-
-ASR-
-ABS-
-BORD KOMPJUTER-
KOLATA E UVEZENA OD ITALIJA I PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA
-CENA PO DOGOVOR.
-IMAME POGOLEM IZBOR NA VOZILA-
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
Директен увоз на автомобили од Италија. Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација Ауто АВАНГАРДЕ располага со различни марки на автомобили без конкуренција во цена и квалитет !!!! Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка !!!
Посетете ја нашата продавница
Ул.Моша Пијаде Бр.6 Крива Паланка Прикажи на мапата
071/323-626,071/611-389
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
071/323-626
Leaflet
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
BMW E-90 320D 6-BRZINI DINAMIK OPREMA 163KS.MOTOR. 0 EUR
MOTOR ATV 125 SREDNA VERZIJA AVTOMATIK 2019GOD. 1 000 EUR
BAVCA PLAC NA NOVIOT PAT ZA MANASTIR DOBRA LOKACIA 0 EUR
VW TOURAN 1.9 TDI 105KS.6-BRZINI SPORT LINE MODEL 0 EUR
Кон почеток