Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL ASTRA F Sport - 1 800cc

65 000 МКД

Се продава од: Велко 12 окт. 15:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Крушево
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
OPEL ASTRA F - Sport verzija.
Motor od 1800 kubika, 118 konji.

Kolata e vo perfektna i vozna sostojba, kako karoseriski taka i mehanicki.

Ima A testiran plin, postaven pred 1 godina vo Plimond Bitola. Mnogu mala potrosuvacka na plin.

Motorot mehanicki e skoro nov, napraveni se site golemi i mali servisi.

Kolata e registrirana skoro uste edna cela godina do 20.09.2021.

Велко
070 259 513
Leaflet
Кон почеток