Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL ASTRA 1.6 BENZIN METAN -04

3 200 ЕУР

Се продава од: Oliver Jovanovski 14 јан. 10:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Караван
Марка
Opel
Модел
Astra
Opel Astra 1.6 motor uvezena od Svajcarija so fabricki metan.Kolava e registrirana so zelen karton do maj 2022 god.Ima dva para gumi letni i zimski so celicni bandazi se i dvata para.Potrosuvacka najmala sto moze da bidne i kolava ne e taksirana vredi da se vidi.
Oliver Jovanovski
077568127
Кон почеток