Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Astra -99 moze i zamena odlicno socuvan

Се продава од: toni 09 дек. 00:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
se prodava(moze i zamena)...registrirana do 09.09.2016,komplet servisirana,4 zimski gimi,odat so nea i 4 crveni spirali kengur,dajte ponuda
Leaflet
Кон почеток