Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Opel Astra 2.0

1 500 МКД

Се продава од: Dimitar Cvetanoski 15 јул. 16:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
Opel astra 2.0
Nafta/dizel
Dimitar Cvetanoski
071338923
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации