Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL ASTRA H 1.7cdti 74kw

Се продава од: BLAZE 12 фев. 17:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Неготино
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
OPEL ASTRA 1.7CDTI 74KW 101KS SO ISUZU MOTOR MOZE ZAMENA ZA GOLG 5,6 I BMW 118 I120
SO MOJA DOPLATA.
Leaflet
Кон почеток