Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS 126000 KM - 06..MT Auto

3 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 апр. 09:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата

BMW 320D 163KS NOV UVOZ -06 MT Auto 5 999 EUR
OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS 107000 KM  07 MT Auto 3 900 EUR
AUDI A4 2.0 TDI 145 KS S-LINE NAVI XENON -09 MT Auto 8 999 EUR
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS COMFORT 144000KM - 05.MT Auto 3 900 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS 126000 KM ! ! !
- SERVISNA KNISKA, 100% GARANCIJA ZA KM, -
- 2 klucevi
- SERVISNA KNISKA VO PD OPEL DO 125000 KM 1M 2021

- NAJSILNIOT I NAJIZDRZLIVIOT MOTOR ISUZU
- KLIMA (LADI PERFEKTNO)
- ABS ASR SRS
- NOVI ALU BANDAZI SO NOVI GUMI 2020
- GOLEM BORD KOMPJUTER
- KOMANDI NA VOLAN
- NOVI GUMI 2019
- COMFORT SEDISTA
- SENZORI ZA DOZD
- NASLONI ZA RACE
- RADIO CD MP3 USB 4X50W SO 10 ZVUCNICI
- AUX IZLEZ ZA MUZIKA
- BLUETOOTH
- MULTIFUNKCIONALEN BORD KOMPJUTER
- GREACI NA RETROVIZORI
- SERVO VOLAN SO PODESUVANJE
- EL NA STAKLA
- 8 AIRBAGS
- EL RETROVIZORI
- TRIKRAK SERVO KOZEN VOLAN SO PODESUVANJE
- EL NA RETROVIZORI
- POTROSUVACKA 5 L/ 100 km
- KOLATA E MNOGU SOCUVANA
- BEZ UDARI BEZ OSTETUVANJA
- KOMPLETNO SERVISIRANA NA 125000 KM
- SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KILOMETAR
- KOLATA E NA ORIGINALNI ** 126000 KM ** - MOZE PROVERKA NA KOMPJUTER
- 100 % GARANCIJA ZA KILOMETRI
- VO KOLATA NIKOGAS NE E PUSENO
- EDEN I EDINSTVEN SOPSTVENIK
- KOLATA E KAKO OD SALON SITE DELOVI SE ORIGINALNI STAKLA FAROVI STOPOVI, NEMA UDARI I NEMA OSTETUVANJA I SE SI RABOTI PO NEA STAKLA,KLIMA,RADIO
- NA KOLATA RABOTI SE DO POSLEDNO KOPCE
- UNIKAT , NOVA , SAMO VO MT AUTO

---- UVEZENA OD ITALIJA.....PLATENO SE DO REGISTRACIJA ------


------ BEZ ZAMENI ---

LOKACIJA: Izlez na Ohrid sprema Bitola na 200m do benziskata Makpetrol.

076 877 333
Sledete ne na FACEBOOK ** MT Auto **
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата
AUDI A4 2.0 TDI 145 KS S-LINE NAVI XENON -09 MT Auto 8 999 EUR
MITSUBISHI COLT 1.1 75 KS 154000 KM  08  MT Auto 3 300 EUR
VW PASSAT 1.9 TDI 105 KS NOV UVOZ  2008 MT Auto 5 900 EUR
Kia Soul 1.6 crdi 128ks 158000km nov 2011 MT Auto 6 200 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации