Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS COMFORT 144000KM - 05.MT Auto

3 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 апр. 09:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 100000 KM - 11..MT Auto 5 800 EUR
OPEL ANTARA 2.0 CDTI 150 ks COSMO KOZA 4X4 - 08.MT Auto 7 600 EUR
TOYOTA AVENSIS 2.0 D4D 126 KS EURO-5 NOVA -11.MT Auto 8 999 EUR
OPEL CORSA 1.2 80 KS 110000 KM NOVA - 09.MT Auto 3 300 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS 144000 KM ! ! !
- SERVISNA KNISKA, 100% GARANCIJA ZA KM, -
- 2 klucevi COMFORT OPREMA
- NAPOMENA: 100% GARANCIJA ZA KM SERVISNA KNISKA DO POSLEDNO VO OPEL

- PARKING SENZORI
- TEMPOMAT
- COMFORT SEDISTA
- NAJSILNIOT I NAJIZDRZLIVIOT MOTOR ISUZU
- KLIMA (LADI PERFEKTNO)
- ABS ASR SRS
- GOLEM BORD KOMPJUTER
- KOMANDI NA VOLAN
- NOVI GUMI 2019
- COMFORT SEDISTA
- SENZORI ZA DOZD
- NASLONI ZA RACE
- RADIO CD MP3 USB 4X50W SO 10 ZVUCNICI
- AUX IZLEZ ZA MUZIKA
- BLUETOOTH
- MULTIFUNKCIONALEN BORD KOMPJUTER
- GREACI NA RETROVIZORI
- SERVO VOLAN SO PODESUVANJE
- EL NA STAKLA
- 8 AIRBAGS
- EL RETROVIZORI
- TRIKRAK SERVO KOZEN VOLAN SO PODESUVANJE
- EL NA RETROVIZORI
- POTROSUVACKA 5 L/ 100 km
- KOLATA E MNOGU SOCUVANA
- BEZ UDARI BEZ OSTETUVANJA
- KOMPLETNO SERVISIRANA NA 140000 KM
- SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KILOMETAR
- KOLATA E NA ORIGINALNI ** 144000 KM ** - MOZE PROVERKA NA KOMPJUTER
- 100 % GARANCIJA ZA KILOMETRI
- VO KOLATA NIKOGAS NE E PUSENO
- EDEN I EDINSTVEN SOPSTVENIK
- KOLATA E KAKO OD SALON SITE DELOVI SE ORIGINALNI STAKLA FAROVI STOPOVI, NEMA UDARI I NEMA OSTETUVANJA I SE SI RABOTI PO NEA STAKLA,KLIMA,RADIO
- NA KOLATA RABOTI SE DO POSLEDNO KOPCE
- UNIKAT , NOVA , SAMO VO MT AUTO

---- UVEZENA ....PLATENO SE DO REGISTRACIJA ------


------ BEZ ZAMENI ---

LOKACIJA: Izlez na Ohrid sprema Bitola na 200m do benziskata Makpetrol.

076 877 333
Sledete ne na FACEBOOK ** MT Auto **
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата
FORD KUGA 2.0 TDCI 136KS KOZA PDC 4X4 -10 MT Auto 9 200 EUR
AUDI A4 2.0 TDI 145 KS S-LINE NAVI XENON -09 MT Auto 8 999 EUR
FIAT 500 1.2 70 KS KOZA 137000 KM - 10..MT Auto 5 200 EUR
FIAT PANDA 1.2 60 KS 157000 KM NOVA - 06.MT Auto 2 900 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации