Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Opel Astra 1.7 CDTI 101ks cosmo koza 2007 MT Auto

3 700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 ноем. 09:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

Kia Sportage 2.0 crdi 140ks 4x4 pdc 2010 MT Auto 6 900 ЕУР
Toyota Yaris 1.4 D4D 90ks unikat nova 2007 MT Auto 4 400 ЕУР
Audi A4 2.0 tdi 140 ks s-line perfekten 2005 mt auto 5 600 ЕУР
Citroen C3 1.4 eco energy benzin plin 2011 MT Auto 4 999 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
OPEL ASTRA 1.7 CDTI ISUZU 101 KS EURO-5
** 148000 KM, KOZA, 2 KLUCA, SERVISNI DOKUMENTI **
** 100% GARANCIJA ZA KILOMETRI **

- COSMO OPREMA
- KOZA
- KLIMATRONIK(LADI PERFEKTNO)
- ABS ASR SRS
- GOLEM BORD KOMPJUTER
- COMFORT SEDISTA
- KOMANDI NA VOLAN
- SENZORI ZA DOZD
- NASLONI ZA RACE
- ORIGINALNO OPEL RADIO CD MP3 SO 10 ZVUCNICI
- AUX IZLEZ ZA MUZIKA
- BLUETOOTH
- MULTIFUNKCIONALEN BORD KOMPJUTER
- GREACI NA RETROVIZORI
- SERVO VOLAN SO PODESUVANJE
- EL NA STAKLA
- 8 AIRBAGS
- EL RETROVIZORI
- TRIKRAK SERVO KOZEN VOLAN SO PODESUVANJE
- EL NA RETROVIZORI
- POTROSUVACKA 4.5 L/ 100 km
- KOLATA E MNOGU SOCUVANA
- BEZ UDARI BEZ OSTETUVANJA
- KOMPLETNO SERVISIRANA
- ALUMINSKI BANDAZI ORIGINAL OPEL BEZ NIEDNA GREBANICA
- NOVI GUMI
- SERVISNA KNISKA I FAKTURI OD OPEL DO POSLEDEN KILOMETAR
- KOLATA E NA ORIGINALNI ** 148000 KM ** - MOZE PROVERKA NA KOMPJUTER
- 100 % GARANCIJA ZA KILOMETRI
- NAJEKONOMICNIOT MOTOR I NAJIZDRZLIVIOT MOTOR ISUZU 1.7 CDTI
- KOLATA E KAKO OD SALON SITE DELOVI SE ORIGINALNI STAKLA FAROVI STOPOVI,NEMA UDARI I NEMA OSTETUVANJA I SE SI RABOTI PO NEA
- ASTRATA GO NOSI NAJVOVIOT ISUZU MOTOR OD 101 KS MNOGU BRZ I EKONOMICEN
- NA KOLATA RABOTI SE DO POSLEDNO KOPCE
- UNIKAT , NOVA , MT AUTO

---- UVEZENA OD ITALIJA.....PLATENO DAVACKI------


------ BEZ ZAMENI ---

LOKACIJA: Izlez na Ohrid sprema Bitola na 200m do benziskata Makpetrol.

076 877 333
Sledete ne na FACEBOOK ** MT Auto **
www.mt-auto.com
___________________________________
imame poveke vozila: bmw 320d 320 d 530d 530 d audi a4 1.9 tdi pezo peugeot 307 hdi a170 a 170 a140 a 140 c220 cdi c 220 c200 c 200 golf pasat passat mercedes stilo a6 e 270
mondeo focus corsa vectra astra 206 megane
___________________________________
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
  Онлајн
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
Ford Focus 1.6tdci 90ks navi tv 168000km 2006 MT Auto 3 800 ЕУР
Audi A4 2.0tdi 189000km nova 2011 MT Auto 9 800 ЕУР
VW Golf 1.6tdi 105ks bluemotion 139.000km navi 2012 MT Auto 7 800 ЕУР
Opel Meriva 1.3cdti 95ks cosmo koza 2011 Mt Auto 6 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации