Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Opel Astra 1.7cdti 110ks 173000km nova 2012 MT Auto

6 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 25 ноем. 11:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

Citroen C1 1.0 70ks 5 vrati 111000km nova 2007 MT Auto 3 200 ЕУР
Opel Insignia 2.0 cdti 131ks 142000km nova 2010 MT Auto 7 800 ЕУР
Audi A4 2.0tdi 189000km nova 2011 MT Auto 9 800 ЕУР
Fiat Grande Punto 1.2 70ks 131000km 2009 MT Auto 3 600 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
opel astra 1.7 cdti 110 ks 173000 km euro5 ! ! !
- servisna kniska !!!!!!!! 2 klucevi
- servisirana komplet na 168000 km rebrast zategaci maslo filtri vo opel milano
- napomena: 100% garancija za km proverka kade sakate


- tempomat
- 6 brzini
- alu bandazi so novi gumi 2020
- abmient osvetluvanje pod lajsni
- najsilniot i najizdrzliviot motor isuzu 1.7 cdti 110 ks
- klimatronik dvozonski (ladi perfektno)
- abs asr srs
- golem bord kompjuter
- komandi na volan
- comfort sedista
- senzori za dozd
- nasloni za race
- radio cd mp3 usb 4x50w so 10 zvucnici
- aux izlez za muzika
- bluetooth
- multifunkcionalen bord kompjuter
- greaci na retrovizori
- servo volan so podesuvanje
- el na stakla
- 8 airbags
- el retrovizori
- trikrak servo kozen volan so podesuvanje
- el na retrovizori
- potrosuvacka 5 l/ 100 km
- kolata e mnogu socuvana
- bez udari bez ostetuvanja
- kompletno servisirana novi plocki, novi amortizeri
- servisna kniska do posleden kilometar
- kolata e na originalni ** 173000 km **
- moze proverka na kompjuter ili vo ovlasten salon na opel
- 100 % garancija za kilometri
- vo kolata nikogas ne e puseno
- eden i edinstven sopstvenik
- kolata e kako od salon site delovi se originalni stakla farovi stopovi, nema udari i nema ostetuvanja i se si raboti po nea stakla,klima,radio
- na kolata raboti se do posledno kopce

---- uvezena od italija.....plateni davacki

------ bez zameni ---

lokacija: izlez na ohrid sprema bitola na 200m do benziskata makpetrol.

076 877 333
facebook ** mt auto **
instagram: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
  Онлајн
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
Seat Ibiza 1.4tdi 80ks full oprema 2008 MT Auto 3 900 ЕУР
Fiat Grande Punto 1.3jtd 75ks multjet 2009 MT Auto 3 800 ЕУР
Mercedes-Benz B 180cdi 110ks avangarde koza 2007 MT Auto 6 200 ЕУР
VW Polo 1.2 70ks 133000km klimatronik 2009 MT Auto 3 999 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации