Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Astra SW 1.9 CDTI.

3 950 ЕУР

Се продава од: Ivana 03 дек. 23:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 8.450 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Universal
Марка
Opel
Модел
Astra
Се продава Опел Астра SW 1.9 CDTI.

Далинско заклучување на врати.

Електрични стакла, електричен ретровизор.

Клима уред.

Паркинг сензори за напред и назад.

Прв сопственик, увезена од Република Германија.

Достапни сите документи за возилото.

Регистрирано на Македонски таблички до Октомври 2020 година

Централно заклучување со далинско.

Достапни два клучеви.

Grune plakette 4.

Извозени километри:233.525 км.

Спорт пакет.

Менувач рачен 6 степени + рикверс

Темпомат.

Борд компјутер.

Кожен волан со команди.

Серво волан.

Гуми во одлична состојба.

АБС кочници.

Халогени светла.

Аломиниумски фелни.

Колата е во топ форма.


Цена: 3950E.
Кон почеток