Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Astra -06

Се продава од: Ljupce 11 фев. 16:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
Se prodava Opel Astra 1.7 tdci 2006 godina vo top sostojba novi gumi, registrirana do 11 mesec, i napraven golem servis.
Leaflet
Кон почеток