Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL ASTRA 1.7 CDTI COSMO

3 330 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ML Auto 25 дек. 13:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Караван
Марка
Opel
Модел
Astra
opel astra 1.7 cdti
cosmo oprema 74kw/101ks
proizvedena 2005g
vo odlicna sostojba
plateni site davacki do registracija
ML Auto
078202431
Leaflet

ML Auto

2 Огласи во продавницата
MAZDA CX-7 2.2 -
Кон почеток