Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Оpel Аstra 1.7 cdti

Се продава од: Aleksandar 29 ноем. 18:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Караван
Марка
Opel
Модел
Astra
opel astra 1.7 cdti 2010 godina
6 brzini
tempomat
navigacija
karavan
aluminiumski bandazi
Aleksandar
070356719
Leaflet
Кон почеток