Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Astra -99

1 300 ЕУР

Се продава од: Zoran 13 јан. 22:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Караван
Марка
Opel
Модел
Astra
Se prodava opel astra registrirana , so full operma , cena 1300e.Za poveke info na tel:076208030
Кон почеток