Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Astra -06

0 ЕУР

Се продава од: Злате Вчера 09:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Пробиштип
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
SE PRODAVA:
- OPEL ASTRA H 1,7 CDTI
- ISUZU 101 KS 74 KW 2006 G
- REGISTRIRAN DO 18.05.2021 G
- CRNA BOJA
- KLIMA
- BORD KOMPJUTER
- KOMANDI NA VOLAN
- RADIO CD
- SERVO VOLAN SO PODESUVANJE
- EL.NA STAKLA
- EL.RETROVIZIRI
- POTROSUVACKA 5 L/100 KM
- KOLATA E MNOGU SOCUVANA
- ALUMINIUMSKI BANDAZI OPEL
- NOVI GUMI
- NOV AKOMULATOR
- KONTAKT 071 351 860
Злате
071351860
Leaflet
Кон почеток