Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Astra H 2006 godina!

1 ЕУР

Се продава од: Mario 12 септ. 21:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Пробиштип
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Astra
Prodavam Opel Astra H!
Kolata e zacuvana i so realni kilometri, vtor gazda sum!
Regestrirana e do 16 Maj 2021 i e napraven servis!
Leaflet
Кон почеток