Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Astra 1.4 -98

Се продава од: Ѓорѓи 10 фев. 15:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
Opel Astra 1.4 16v 1998 godina, registrirana do 12.2015 full oprema, odlicno socuvana, cena po dogovor.
Ѓорѓи
070274725
Leaflet
Кон почеток