Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Opel Astra J 1.7 CDTI Cosmo

6 300 ЕУР

Се продава од: Martin 25 ноем. 20:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
Се продава Опел Астра Ј 1.7 CDTI Cosmo

➡️ Година на производство: 2009
➡️ Моќност на мотор: 81 kW / 110 HP
➡️ Километража: 167000
➡️ Еуро 5
➡️ Електрика на прозори
➡️ Електрика на ретровизори
➡️ Амбиентално лед светло
➡️ Клима
➡️ Електронска паркинг кочница
➡️ Мануелен менувач
➡️ 2 клуча
➡️ Автомобилот е увезен од Франција, платени се сите давачки до регистрација

Контакт телефон : 070 711 055 и 070 363 017
Martin
 
070711055


WhatsApp:
070711055
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации