Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Astra 1.7 DTI neuvezuvana

2 300 ЕУР

Се продава од: marjan 21 окт. 22:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Astra
-1.7 TD 55kw (мала потрошувачка)
-2001 год
-серво волан
-2 x Airbeck
-АБС
-Цетрално заклучување
-прва фарба
-регистрација до 07.2018г.
СЕРВИСИРАНО
-Уље
-филтри
-антифриз
-сменет ребраст каиш и пропратни делови....
-ЦД...ал фелни
-е.... клима НЕМА
-ал фелни
-одлични мишелин гуми
-втор газда
цената не е фиксна има простор за договор
Leaflet
Кон почеток