Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Astra J 1.9 162ks

6 300 ЕУР

7 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Пера Констракшн 31 мај 15:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
kupena od ovlasten distributer na Opel vo Mk, redovno servisirana kaj ovlasten servise, metalik sina boja, registrirana do 19.11.2020, dizel
Пера Констракшн
071273226
Кон почеток