Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL ASTRA 1.7DTI

2 300 ЕУР

Се продава од: DENI 17 фев. 19:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
Opel astra 1.7 dti so ful oprema klima funkcionalna, novi zimski gumi staveni ovaa sezona,nov akumulator,parking senzori,*se na nea e fabricko i funkcionira mozna e i zamena.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации