Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Opel Astra 2.0 CDTI 160ks 2011 xenon panorama Auto Grup

6 700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE 17 септ. 17:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

16 Огласи во продавницата

Nissan Qashqai 1.5 DCI 2019 tekna 78.000km novo Auto Grup 17 900 ЕУР
VW Passat 1.6 TDI 120ks 2017 comfortline 78.000km Auto Grup 15 800 ЕУР
Renault Clio 1.5dci 2017 energy led navi Auto Grup 6 950 ЕУР
Citroen C3 1.6 blue HDI 2018 odlicna sostojba Auto Grup 8 400 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
OPEL ASTRA 2.0 CDTI 160KS 2011 EDITION SPORT EDINSTVENA VO MK SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMENOST XENON LED SVETLA PANORAMA SPORTSKI SEDISTA KOZEN VOLAN 17KI ALU FELNI PARK SENZORI AVTOMOBILOT GO POSEDUVA NAJDOBRIOT MOTOR ZA OVAA KATEGORIJA NA VOZILA 2.0 CDTI 160KS REDOVNO SERVISIRANA I ODRZUVANA UVEZENA OD GERMANIJA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA AUTO GRUP VRSI PRODAZBA UVOZ NA AVTOMOBILI POSREDUVAME PRI REGISTRACIJA SO DOPOLNITELEN POPUST OD 20 % ZA SEKOE KUPENO VOZILO OD NASATA FIRMA.
AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE
Prodazba Uvoz i Razmena na Avtomobili. LICE ZA KONTAKT IVICA.
Посетете ја нашата продавница
Metodija Andonov - Chento Прикажи на мапата
071 866 806
AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE
071 866 806
Leaflet
AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

16 Огласи во продавницата
Citroen DS4 1.6HDI 120ks 2018 unikaten model edinstven vo MK 12 500 ЕУР
Mercedes-Benz B 180 cdi 2015 sport automatic Auto Grup 10 900 ЕУР
Nissan Qashqai 1.5 DCI 2019 tekna 78.000km novo Auto Grup 17 900 ЕУР
Nissan Qashqai 1.6 DCI 131ks 2015 4x4 panorama Auto Grup 13 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации