Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Оpel Аstra gtc -06/7 1.4 90 ks

3 700 ЕУР

Се продава од: Andrej 19 јун. 17:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Купе
Марка
Opel
Модел
Astra
Se prodava opel astra gtc 2006/7 1.4 90 ks benzin/plin. Kolata poseduva elektrika na prozori, elektrika na retrovizori, klima. Fabricki ima oker interier. Motorot e na lance. Mnogu ekonomicno vozilo, odlicno za pocetnici. Kolata e registirana do juli 2019. Kontakt: 070205996- Andrej. Poveke sliki mozete da dobiete na viber.
Кон почеток