Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL ASTRA 1.6 -03 ANGLISKI TABLICI

1 200 ЕУР

Се продава од: vanco 06 мар. 13:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
Prodavam Opel Astra 1.6 SXI SO ANGLISKI TABLICI
VO ODLICNA SOSTOJBA SO FUL OPREMA SO 130000km.
Informacii:077 756000
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации