Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Astra 2.0 DTI 16V -99

Се продава од: Darko 23 дек. 09:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
Se prodava Opel Astra 2.0 DTI 16V, 99 godina vo odlicna sostojba. Registrirana do 16.03.2016. Navremeno servisirana, novi letni gumi.
Leaflet
Кон почеток