Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Astra kako nova

5 000 ЕУР

Се продава од: Sterjo Денес 00:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
Se prodava Opel Astra H, 2009 godina so 96.000 km, 1.4 so 90 konjski sili, prv gazda. Kolata e momentalno na germanski tablici, no carinata ke bide na moj trosok, ostanuva samo da se registrira. Redovno e servisirana vo Germanija i e vo odlicna sostojba.
Ima klima, elektrika na prozori i retrovizori, radio CD so MP3, lance namesto rebrast kais, i novi gumi.
Кон почеток