Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

OPEL ASTRA 1.3 CDTI AVTOPLAC DIRALA PRODADENO

4 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI 03 јул. 12:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI

AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI

361 Огласи во продавницата

FORD FOKUS 1.8 TDCI 06 AVTO PLAC DIRALA PRODADENO 3 150 ЕУР
MERCEDES A 200 CDI -08 FACELIFT DIRALA  PRODADENO 3 800 ЕУР
OPEL ASTRA GTC 1.7 CDTI 07 PLAC DIRALA PRODADENO 3 900 ЕУР
OPEL CORSA 1.3 CDTI -04 AVTOPLAC DIRALA PRODADENO 2 850 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA 06. 2006 GODINA,SO VISTINSKI 94 000 km I SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMA.

OPREMA;

-KLIMA
-SERVO KOZEN PODESUVACKI VOLAN
-ABS
-AIR BAG
-DALECINSKO FABRICKO NA KLUC
-BORD KOMPJUTER
-FABRICKO RADIO CD SO KOMANDI NA VOLAN
-ELEKTRIKA NA STAKLA
-CENTRALNA BRAVA
-IMOBILAJZER
I DRUGO

KOLATA E EPTEN MNOGU SOCUVANA KAKO VNATRESNO TAKA I NADVORESNO
SITE DAVACKI SE PLATENI DO REGISTRACIJA.!!KOLATA SE NAOGA NA AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI VO DRACEVO 200m POSLE CRKVATA DO APTEKA ZEGIN.POVELETE POSETETENE RASPOLAGAME I SO DRUGI VOZILA.
AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI
AVTOPLAC ZA PRODAZBA NA POLOVNI AVTOMOBILI (DIRALA AVTOMOBILI) SE NAOGA VO DRACEVO.NA VLEZOT DO TEHNICKIOT PREGLED. VI NUDIME UVEZENI MNOGU SOCUVANI POLOVNI AVTOMOBILI PO NAJPOVOLNI CENI. -SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA SE PLATENI. TEL: 078 887 119 078 697 989 078 282 044 email: [email protected]
Посетете ја нашата продавница
Малешевска 1 бб Драчево(позади техмички преглед) Прикажи на мапата
078 887 119
https://AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI
AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI
  Online
078 887 119
Leaflet
AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI

AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI

361 Огласи во продавницата
FIAT PUNTO 1.2 PLIN -09 AVTOPLAC DIRALA PRODADENO 2 850 ЕУР
PEUGEOT 206 1.4HDI 06 AVTO PLAC DIRALA AVTOMOBILI 2 450 ЕУР
FORD FOCUS 1.8TDDI 90ks -01 PLAC DIRALA PRODADENO 2 550 ЕУР
OPEL CORSA 1.2 KLIMA-03 AVTOPLAC DIRALA PRODADENO 2 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации