Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Astra 1.7 CDTI 101ks -08 face lift

Се продава од: Dule 20 јун. 10:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Astra
Opel Astra 1.7 CDTI 101ks 2008 face lift
121.000km servisna kniska
Plateni davackii do reg
Nov uvoz
Prva boja
Proverka kade salate
Tel; 079299540
Leaflet
Кон почеток