Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Opel Astra 1.7 CDTI unikat uvoz od Germanija

6 150 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Авто Барон Вчера 11:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Авто Барон

Авто Барон

13 Огласи во продавницата

OPEL MERIVA 1.4 66kw SERVISNA KNISKA UVOZ GERMANIA 3 199 ЕУР
VW Golf 1.6tdi 77kw unikat uvoz Germanija 6 950 ЕУР
Opel Corsa 1.3cdti 90ks sport uvoz Holandija 3 999 ЕУР
NISSAN QASHQAI 1.6 16V BENZIN SERVISNA KNISKA 7 299 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
KOLATA E OD PRVI GAZDI KUPENA SO REDOVNI SERVISI POTVRDENO SO SERVISNI DOKUMENTI IMA NAPRAVENO KOMPLET SERVISI PK KAIS ULJE FILTRI KOMPLET PLOCKI GLAC NOVI GUMI SITE CETIRI PALI VOZI NEMATE NIKAKVIN DAVACKI PO NEJZE VO BESPREKORNA SOSTOJBA E MOZE DA SI JA PROVERITE VO SERVIS PO VAS IZBOR.
FULL OPREMA.
PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA.

.**** POVELETE VO AVTO BARON ****


RASPOLAGAME SO PVEKE VOZILA

Авто Барон
Авто Барон- кога сте по потрага на половен автомобил изберете Нас! Во нашиот авто плац, ќе пронајдете, широк избор на автомобили кои се во одлична состојба. Автомобилите се со одличен квалитет, максимално сочувани. Ние, нашиот увоз на автомобили го правиме од европските држави како Германија, Словенија, Швајцарија и др. Сите автомобили се купени од прв газда, редовно сервисирани, доколку сакате тоа може и Вие самите да го проверите во кој сакате овластен сервис за автомобили. Модели на автомобили кои ги поседуваме во нашиот авто плац се : - Lancia Ypsilon - Peugeot 508 - Opel Astra - Opel Zafira - Bmw 116 - Renault - Sealt leon - Toyota итн. Автомобилите кои се во нашиот авто плац се најчесто, автомобили во одлична состојба, максимално сочувани, проверени. Ние од наша страна Ве советуваме, пред да сакате да купите некој автомобил, може да дојдете во нашиот продажен плац да го погледнете да го пробате истиот, со тоа ќе добиете реална слика на автомобилот, за кој сте заинтересирани за купување. Ние сме тука да Ви помогнеме за да го изберете најдобриот автомобил кој одговара на вашите потреби и согласно вашиот буџет кој може да го издвоите за автомобил. Нашата локација е во Скопје, населба Кисела Вода- Припор, ул, Христо Татарчев бр 276. Ве очекуваме да не посетите! Може и да ја посетите и нашата продавница на Pazar3.mk каде што имаме широк асортиман на автомобили од различни брендови, за сечиј вкус. Информации за контакт : 076521251 avtobaron19@gmail.com Ве очекуваме !!!
Посетете ја нашата продавница
Ул. Христо Татарчев бр 276 Прикажи на мапата
076521251
Авто Барон
  Online
076521251
Авто Барон

Авто Барон

13 Огласи во продавницата
Audi A4 1.9TDI 116ks unikat 160000km nova 7 400 ЕУР
NISSAN QASHQAI 1.6 16V BENZIN SERVISNA KNISKA 7 299 ЕУР
Ford C-max 1.8 16v 137.000km unikat uvoz Germanija 4 350 ЕУР
SEAT IBIZA 1.4 63 kw  Servisna kniska UNIKAT 4 450 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации