Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Astra cabrio

4 500 ЕУР

Се продава од: Biljana Bogatinova 24 мар. 12:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Кабриолет
Марка
Opel
Модел
Astra
Se prodava Opel Astra gtc cabrio, 2006 godina -Dekemvri vo kompletno ispravna sostojba.
Cena po dogovor
Biljana Bogatinova
077612578
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации