Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Opel Astra GTC Cosmo 1.6 Benzin/Plin 2007 Registrirano

3 499 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto ST-SI 02 јан. 14:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Avto ST-SI

Avto ST-SI

21 Огласи во продавницата

Renault Megane 1.5dci 110ks 2009 Prvi Gazdi Avto St-Si 4 499 ЕУР
BMW X3 3.0D 204ks X-Drive Avtomatik Registrirano Extra 7 500 ЕУР
Peugeot 107 1.0 Benzin Full oprema  2007 114.000km Extra 2 799 ЕУР
BMW F10 525D 150KW 204KS AVTOMATIK REGISTRIRANO NOVO! 16 300 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
Opel Astra GTC Cosmo 1.6 Benzin/Plin
Atestiran Plinski ured
Godina 2007
Registracija 20.07.2021
Full oprema Funkcionalno sve
Ates Euro kuka
Servisna 2 kluca
4 Al bandasi so Dobri gumi
Cena 3499€
Tel 077 742 464
Voziloto e vo perfektna sostojba servisirano redovno i odrzavano domakinski,kako nadvoresniot izgled isto taka i vnatresniot enterier e maksimalno socuvan.. Povekje info 077 742 464
Avto ST-SI
  Online
077742464


WhatsApp:
077742464
Leaflet
Avto ST-SI

Avto ST-SI

21 Огласи во продавницата
Audi A3 2.0TDI 140ks S-Line 2009 165.000km Novo 7 600 ЕУР
Opel Astra H 1.4 Ates Plin Registrirano -05 Extra 3 350 ЕУР
Audi A4 1.9TDI 116ks Avant  Uvezeno CH 2006 4 499 ЕУР
Audi A6 2.0TDI Facelift Avtomatik Registrirano Euro 5 7 950 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации