Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

OPEL ASTRA 1.3CDTI REDIZAJN COSMO-14

6 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTOLOGISTIK 10 авг. 20:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата

VW Transporter 1.9tdi doka 2007 7 000 ЕУР
Fiat Grande Punto 1.3 multijet sport 2007 3 200 ЕУР
Renault Scenic 1.5 dci panorama 2010 5 300 ЕУР
VW GOLF 1.9TDI COMFORTLINE-07 4 600 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
OPEL ASTRA 1.3CDTI COSMO
God na proizv.12/2013
Pom km.115.000 so servisna kniska
extra socuvan
Uvoz od germanija
Full oprema: klimatronik,el.stakla, ,el.retrovizori, maglenki, airbag, abs.........

Plateni davacki do reg.
Autologistik
070/305-695
071/304-420
AUTOLOGISTIK
070305695
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата
VW Golf 1.9TDI comfortline 2004 3 800 ЕУР
Suzuki Swift 1.3ddis so pet vrati i klima 2009 3 700 ЕУР
MERCEDES VITO 111CDI TOVARNO SO 5SEDISTA 5 200 ЕУР
FORD S-MAX 2.0TDCI GHIA 7SEDISTA-07 5 400 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации