Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Astra 1.4 f benzin plin -95

1 550 ЕУР

Се продава од: trajce 10 фев. 17:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
voziloto e vo odlicna sostojba registrirana do 09 10 2015 god.
Leaflet
Кон почеток