Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Astra 1.7cdti Extra

0 ЕУР

Се продава од: Stole 12 јун. 12:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
Astra1.7cdti 2007
Full oprema
Servisna kniga
2-kluca so kartica
Od prv sopstvenik
Novi gumi
Okolu cenata ima prostor za dogovor!!!!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации