Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

OPEL ASTRA 1.9CDTI COSMO-09

3 700 ЕУР

9 200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTOLOGISTIK 15 авг. 10:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата

VW CRAFTER MAXI 2.0TDI -12 10 000 ЕУР
VW Caddy 2.0SDI tovarno 2007 4 000 ЕУР
SEAT IBIZA 1.4TDI STYLE-11 4 700 ЕУР
Mercedes-Benz Sprinter 315CDI maxi 2007 7 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
OPEL ASTRA 1.9CDTI COSMO
GOD NA PROIZV.12/2006
POM KM.207.000 SO SERVISNA KNISKA
EXTRA SOCUVAN
UVOZ OD FRANCIJA
FULL OPREMA:KOZA KLIMATRONIK,EL.STAKLA,AL .BANDASI ,EL.RETROVIZORI, MAGLENKI, AIRBAG, ABS.........

PLATENI DAVACKI DO REG.

AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420
AUTOLOGISTIK
070305695
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата
VW TRANSPORTER 1.9TDI DOKA -08 7 500 ЕУР
VW CRAFTER MAXI 2.0TDI -12 10 000 ЕУР
Iveco Daily 35 S12 kran 2009 10 500 ЕУР
VW Golf 6 2.0 TDI 4motion highline 2010 7 600 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации