Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Astra -10 1.7 cdti neuvezena

4 000 ЕУР

Се продава од: Vladimir 04 дек. 05:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Astra
prodavam opel astra 1.7 cdti 110ks
-6 brzini
-12 2010 godina
-reg do 12 2019
-ful oprema
-ne uvezena kupena od automakedonija
Vladimir
070737144
Leaflet
Кон почеток