Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Opel Astra Automatic 1.4 rent a car

60 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: LD Energy Internacional-Skopje 12 окт. 10:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
LD Energy Internacional-Skopje
Fiat Linea -16  rent a car 43 ЕУР
Chevrolet Spark -18  rent a car 30 ЕУР
Agregat generator 2.2kw 200 ЕУР
Opel Vivaro 8 plus 1  rent a car 81 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Astra
GPS ( +25 EUR )
Child Seat ( +15 EUR )
LD Energy Internacional-Skopje
070429049
LD Energy Internacional-Skopje
Skoda Fabia   rent a car 34 ЕУР
Great Wall Voleex -16  rent a car 34 ЕУР
VW Passat -15  rent a car 77 ЕУР
Fiat Linea -16  rent a car 43 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации