Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Astra -98

200 ЕУР

300 ЕУР

Се продава од: Весна 16 септ. 13:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Беж
Стил на каросерија
Караван
Марка
Opel
Модел
Astra
Продаваме Опел Астра 1998 година, дизел, за делови, моторот не работи, германски модел на мотор, турбо дизел
Телефон за контакт: 070/442-751
Весна
Leaflet
Кон почеток