Македонски | Shqip | English |

OPEL ASTRA 1.7 CDTI

Се продава од: Roza 06 јун. 16:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.770 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 100 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
Se prodava Opel Astra 1.7CDTI Isuzu motor 74kw, manuelen menuvac so 6 brzini, klimatronik, tempomat , komandi na volan, redovno odrzuvana so realni 238000km.
Нема посетени огласи
Кон почеток