Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Opel Astra bertone

2 850 ЕУР

Се продава од: bojan Денес 12:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Штип
Стил на каросерија
Купе
Марка
Opel
Модел
Astra
Se prodava Opel astra bertone 2.0 136hp so plin dizna so atest...smeneto set rebrest so vodena pumpa , ulje i site filtri ima led svetla,parking senzori, kozen salon so greaci na sedista , bord kompjuter..ispolirana so zastita
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации