Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava Sefriolet Aveo i Opel Astra

1 ЕУР

Се продава од: Vanco 02 јан. 17:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Штип
Стил на каросерија
Караван
Марка
Opel
Модел
Astra
Prodavam Sefriolet Aveo sedan 1.4 benzin kolata e vo odlicna sostojba registrirana cela godina so fabricna servizna kniska za podetalni informacii na broj 078 701 758 Vanco!. Opel Astra 1.7 92kv sport model 6brzini tdi godina na proizvostvo 2008 god kolata e vo odlicna sostojba za podetalni informacii na tel . 078 701 758 Vanco
Leaflet
Кон почеток