Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Astra 1.7D

790 ЕУР

1 150 ЕУР

Се продава од: Opel 21 ноем. 21:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Струга
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
Kolata e vo odlicna sostojba, registrirana do 09 mesec 2021, novi zimski gumi, mnogu mala potrosuvacka! Javise za povejce info.
Leaflet
Кон почеток