Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Astra F

1 200 ЕУР

Се продава од: Adnan 19 ноем. 19:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
Voziloto e vo dobra sostojba,registrirano pred mesec dena za podetalen info na br. 077754212
Leaflet
Кон почеток