Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Astra 1.7CDTI

0 ЕУР

Се продава од: Opel 17 фев. 13:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Astra
Opel Astra socuvana maksimalno so site servisi izvrseni na vreme karoseriski socuvana bez udari motor perfekten bez trosenje na ulje i bez cadenje moze proverka po vas izbor vo vas majstor registrirano cela godina do 11 mesec 2018 .Za podetalni informacii na tel . 070 655 591
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации