Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Astra 1.9 CDTI 101 KS 6 Brzini Full 2007

3 850 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto Connect 23 мај 12:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto Connect

Avto Connect

40 Огласи во продавницата

Audi A4 2.0TDI 140KS 6 Brzini Full -05 5 550 ЕУР
VW Passat 1.9 TDI 90 KS Full -95 Avto Connect 1 450 ЕУР
Fiat Panda 1.2 i 2006 <Avto Connect> 1 950 ЕУР
Audi A6 2.7 TDI 6 Brzini Full 06 Avto Connect 5 450 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Караван
Марка
Opel
Модел
Astra
Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 230.000 km (realni) i e so kompletna oprema:

-KLIMA
-ABS+SRS+ESP
-BORD KOMJUTER
-TEMPOMAT
-NAVIGACIJA
-6 AERBEGA
-ALU FELNI
-FABRICKO RADIO CD SO KOMANDI NA VOLAN
-SERVO VOLAN
-CENTRALNA BRAVA
-EL.PROZORI
-EL.RETROVIZORI

PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA.
Avto Connect
070263614
Avto Connect

Avto Connect

40 Огласи во продавницата
VW Polo 1.4 TDI Full -06 Avto Connect 3 550 ЕУР
Alfa Romeo 147 1.9 JTD 115 KS Full -03 2 350 ЕУР
Fiat Panda 1.2 i 2006 <Avto Connect> 1 950 ЕУР
Audi A6 2.7 TDI 6 Brzini Full 06 Avto Connect 5 450 ЕУР
Кон почеток