Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Astra 1.9 cdti

3 700 ЕУР

Се продава од: Buran 27 окт. 11:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Караван
Марка
Opel
Модел
Astra
Shitet vetura opel astra h 1.9cdti karavan
Leaflet
Кон почеток