Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL ASTRA 98 ZA DELOVI

0 МКД

Се продава од: nafedin 13 авг. 17:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Велес
Стил на каросерија
Караван
Марка
Opel
Модел
Astra
SE PRODAVA OPEL ASTRA ZA DELOVI
REGISTRIRANA DO 15.8 - KLIMATRONIK
Za povise informacii na tel 078249909
nafedin
078249909
Кон почеток