Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Astra 1.7 CDTI

3 100 ЕУР

Се продава од: Marjan 20 ноем. 12:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 6.630 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Виница
Стил на каросерија
Sedan
Марка
Opel
Модел
Astra
Opel Astra 1.7 vo odlicna sostojba
Leaflet
Кон почеток